---
title: "Ibuprom Zatoki"
canonical: "https://www.ibuprom.pl/produkty/ibuprom-zatoki/"
type: "singular"
modified: "2026-01-02T09:35:22+00:00"
published: "2025-07-06T22:39:32+00:00"
image: "/wp-content/uploads/2025/07/Ibuprom_ZATOKI_12.png"
---

# Ibuprom Zatoki

Specjalista w dolegliwościach zatokowych  2 substancje / 2 działania / odtyka nos  i zatoki, uwalnia od bólu

## Taxonomies

## Kategoria

[Na zatoki oraz ból](https://www.ibuprom.pl/kategoria/na-zatoki-oraz-bol/)

## Additional content

## Informacje podstawowe

### Opis

**IBUPROM ZATOKI** to lek, który dzięki 2 składnikom ma 2 działania: udrażnia nos i zatoki oraz uwalnia od bólu.

### Lista informacyjna

##### Text

200 mg

##### Opis

Ibuprofenu

##### Text

30 mg

##### Opis

chlorowodorku pseudoefedryny

##### Ikona

![odblokowuje nos i zatoki](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/nos-3.png)

##### Opis

odblokowuje nos i zatoki

##### Text

> 12 lat

##### Opis

stosować tylko u osób w wieku powyżej 12 lat

##### Ikona

[cross](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/cross.png)

##### Opis

tylko w aptekach

## Odnosniki

#### Przycisk

[Pobierz ulotkę](http://l.ibuprom.pl/ibuprom-zatoki-ulotka.pdf)

## Grafika przekrojowa

### Grafika

[produkt_zatoki](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/produkt_zatoki.png)

## Lista dawkowania

#### Tytul

1 - 2

#### Opis

liczba tabletek do jednorazowego przyjęcia

#### Tytul

max 6 / 24h

#### Opis

maksymalna liczba tabletek na dobę

#### Tytul

4h

#### Opis

należy przestrzegać 4-godzinnego odstępu  między kolejnymi dawkami

## Wskazania w formie ikonek

#### Opis

Zatkany nos I&nbsp;ZATOKI

#### Ikonka

[zatkany_nos](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/zatkany_nos.png)

#### Opis

ból głowy

#### Ikonka

[bol_glowy](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/bol_glowy.png)

#### Opis

katar

#### Ikonka

[katar](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/katar-1.png)

#### Opis

ból zatok

#### Ikonka

[zatoki](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/zatoki-1.png)

#### Opis

gorączka

#### Ikonka

[goraczka](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/goraczka-3.png)

## Dostepne opakowania

#### Opis

2 BLISTRY PO 12 SZTUK

#### Grafika

[Ibuprom_ZATOKI_24](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/Ibuprom_ZATOKI_24.png)

#### Opis

1 BLISTER PO 12 SZTUK

#### Grafika

[Ibuprom_ZATOKI_12](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/Ibuprom_ZATOKI_12.png)

## Zdjecie z opisem

### Maly tekst

Wybieram

### Duzy tekst

Wolność

### Zdjecie

[wybieram-optimised](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/wybieram-optimised.jpg)

## Dodatkowe informacje

**IBUPROM ZATOKI**, 200 mg + 30 mg, tabletki powlekane. Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) 30 mg. **Wskazania do stosowania:** Doraźnie w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe. Doraźne leczenie objawów zapalenia zatok, takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegających z bólem, będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa. **Podmiot odpowiedzialny:** US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław.

## Packshoty

[Ibuprom_ZATOKI_12](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/Ibuprom_ZATOKI_12.png)

[Ibuprom_ZATOKI_24](https://www.ibuprom.pl/wp-content/uploads/2025/07/Ibuprom_ZATOKI_24.png)

## Wyswietl informacje to jest lek

Yes
