• Nowość

    IBUPROM ZATOKI MAX

    Nowy IBUPROM ZATOKI MAX to lek z dwiema substancjami czynnymi w maksymalnych dawkach1. Zwalcza ból, ucisk i uczucie zatkania.

    Nowość

IBUPROM ZATOKI MAX
to specjalistyczny lek o podwójnym, maksymalnym składzie1

1

Ibuprofen w dawce 400mg

  • Usuwa ból
  • Zwalcza stan zapalny
2

Pseudoefedryna w dawce 60mg

  • Udrożnia nos i zatoki
  • Zmniejsza ucisk i uczucie
    zatkania nosa i zatok

Jak stosować Ibuprom ZATOKI MAX?

12+

Stosować tylko u osób powyżej
12. roku życia

Należy przestrzegać co najmniej 6-8- godzinnego
odstępu między kolejnymi dawkami

Nie wolno przyjmować leku przez okres
ponad 3 dni bez konsultacji z lekarzem

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Nie należy zwiększać zalecanej dawki. Tabletek nie należy rozgryzać.

W sprzedaży dostępne są opakowania


Zobacz opinie o produkcie

Regulamin Serwisu

Polityka prywatności Serwisu

Regulamin korzystania z Serwisów Społecznościowych

Polityka prywatności Serwisów Społecznościowych


1 Dotyczy produktów złożonych zawierających ibuprofen i pseudoefedrynę, dostępnych bez recepty.

 

IBUPROM ZATOKI MAX

 

400 mg + 60 mg, tabletki powlekane.

Jedna tabletka powlekana zawiera jako substancje czynne: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg, pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) 60 mg.


Wskazania do stosowania:
Doraźnie w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe. Doraźne leczenie objawów zapalenia zatok, takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegających z bólem, będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.

 

Przeciwwskazania:
Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą; u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej; z czynną lub w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ; ze skazą krwotoczną; z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca (klasa IV wg NYHA); w ciąży i w okresie karmienia piersią; przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych); z ciężkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardią, nadciśnieniem tętniczym, dławicą piersiową; z nadczynnością tarczycy; z cukrzycą; z jaskrą z zamkniętym kątem; z rozrostem gruczołu krokowego; z guzem chromochłonnym nadnerczy.


Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław.

 

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.