Ibuprom
Opens pharmacy locator popup

NA BóL

IBUPROM SPRINT

(200 mg)

IBUPROM

(200mg)

IBUPROM RAPID

(200 mg)

IBUPROM MAX SPRINT

(400 mg)

IBUPROM RR MAX

(400 mg)

IBUPROM ULTRAMAX

(600 mg)

IBUPROM ULTRAMAX SPRINT

(600 mg)

NA ZATKANY NOS I ZATOKI ORAZ BóL

IBUPROM ZATOKI

(200 mg + 30mg)

IBUPROM ZATOKI SPRINT

(200 mg + 30mg)

IBUPROM ZATOKI MAX

(400 mg + 60mg)

IBUPROM ZATOKI TABS

(200 mg + 6,1 mg)

NA BóL MIęśNI I STAWóW

IBUPROM EFFECT ŻEL

(50 mg/g)

NA GORąCZKę I BóL U DZIECI

IBUPROM DLA DZIECI FORTE

(40 mg/ml)

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY IBUPROM W APTECE*

Ibuprom Max Sprint
Ibuprom Max Sprint(400mg)

*Sprzedaż ilościowa, PEX, sierpień 2025

Lista aptek
Znajdź apteki w swojej okolicy, gdzie możesz kupić produkt

Produkty

Produkty farmaceutyczne

Ibuprom Ultramax Sprint

Kapsułka z ibuprofenem o najwyższej mocy dostępna bez recepty

View Product

Ibuprom Ultramax

Tabletka z ibuprofenem o najwyższej mocy dostępna bez recepty

View Product

Ibuprom RR Max

Silny lek w szybkiej tabletce

View Product

Ibuprom Max Sprint

Uderza w ostry ból ze swoją maksymalną mocą i szybkością

View Product

Ibuprom dla dzieci Forte

View Product

Ibuprom Effect Żel

View Product

Ibuprom Rapid

Szybko zwalcza ból /
Nowsza postać substancji czynnej

View Product

Ibuprom Zatoki Tabs

2 substancje/2 działania/odtyka nos i
zatoki/uwalnia od bólu. Lek zawiera fenylefrynę.

View Product

Ibuprom Zatoki Max

Maksymalna moc 2 substancji*:
podwójna dawka / 2 substancje / 2 działania
/ odtyka nos i zatoki / uwalnia od bólu

View Product

Ibuprom Zatoki Sprint

Płynna kapsułka
2 substancje/2 działania/odtyka nos
i zatoki/uwalnia od bólu

View Product

Nawigacja po wpisach

← Previous Products

Na Ból

Ibuprom Sprint
Ibuprom
Ibuprom Rapid
Ibuprom Max Sprint
Ibuprom RR Max
Ibuprom Ultramax
Ibuprom Ultramax Sprint

Na Zatkany nos i zatoki oraz ból

Ibuprom Zatoki
Ibuprom Zatoki Sprint
Ibuprom Zatoki Max
Ibuprom Zatoki Tabs

Na ból mięśni i stawów

Ibuprom Effect Żel

Na gorączkę i ból u dzieci

Ibuprom dla dzieci Forte

Social Media

facebook
Youtube

USP Zdrowie

O nas
Kontakt

Regulaminy

Regulamin Serwisu
Polityka prywantości

© 2008-2017 USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa, tel: +48 (22) 543 64 00, fax: +48 (22) 543 64 10

IBUPROM Zatoki Sprint, 200 mg + 30 mg, kapsułki, miękkie. 1 kapsułka, miękka zawiera jako substancje czynne: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg i pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) 30 mg. Wskazania do stosowania: Stosowanie doraźne w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa (katar), ból głowy, gorączka, bóle stawowo-mięśniowe. Produkt leczniczy IBUPROM Zatoki Sprint należy stosować u osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław.