Ibuprom
Opens pharmacy locator popup

NA BóL

IBUPROM SPRINT

(200 mg)

IBUPROM

(200mg)

IBUPROM RAPID

(200 mg)

IBUPROM MAX SPRINT

(400 mg)

IBUPROM RR MAX

(400 mg)

IBUPROM ULTRAMAX

(600 mg)

IBUPROM ULTRAMAX SPRINT

(600 mg)

NA ZATKANY NOS I ZATOKI ORAZ BóL

IBUPROM ZATOKI

(200 mg + 30mg)

IBUPROM ZATOKI SPRINT

(200 mg + 30mg)

IBUPROM ZATOKI MAX

(400 mg + 60mg)

IBUPROM ZATOKI TABS

(200 mg + 6,1 mg)

NA BóL MIęśNI I STAWóW

IBUPROM EFFECT ŻEL

(50 mg/g)

NA GORąCZKę I BóL U DZIECI

IBUPROM DLA DZIECI FORTE

(40 mg/ml)

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY IBUPROM W APTECE*

Ibuprom Max Sprint
Ibuprom Max Sprint(400mg)

*Sprzedaż ilościowa, PEX, sierpień 2025

Lista aptek
Znajdź apteki w swojej okolicy, gdzie możesz kupić produkt

Na Ból

Ibuprom Sprint
Ibuprom
Ibuprom Rapid
Ibuprom Max Sprint
Ibuprom RR Max
Ibuprom Ultramax
Ibuprom Ultramax Sprint

Na Zatkany nos i zatoki oraz ból

Ibuprom Zatoki
Ibuprom Zatoki Sprint
Ibuprom Zatoki Max
Ibuprom Zatoki Tabs

Na ból mięśni i stawów

Ibuprom Effect Żel

Na gorączkę i ból u dzieci

Ibuprom dla dzieci Forte

Social Media

facebook
Youtube

USP Zdrowie

O nas
Kontakt

Regulaminy

Regulamin Serwisu
Polityka prywantości

© 2008-2017 USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa, tel: +48 (22) 543 64 00, fax: +48 (22) 543 64 10

IBUPROM ZATOKI, 200 mg + 30 mg, tabletki powlekane. Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) 30 mg. Wskazania do stosowania: Doraźnie w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe. Doraźne leczenie objawów zapalenia zatok, takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegających z bólem, będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław.